בטקל - מחיר

עבודת האיטום צריכה להיות מקיפה בה ניתן לתכנן תהליך מראש

כאשר אתם כלקוחות פונים לחברה מקצועית של איטום גגות, אתם רוצים לקבל את המענה האיכותי והמקיף ביותר בכל מה שנוגע לגג שלכם. כלומר, אתם לא מחפשים רק שירות שיבטיח לכם גג אטום לחלוטין מנזילות ודליפות, אתם רוצים שירות שיבטיח לכם את הגג האיכותי ביותר שתוכלו לקבל – מבודד היטב תרמית, מנקז היטב מים למרזב ובאופן כללי עושה עבודתו בצורה איכותית ללא דאגות. לכן, שימוש בבטקל הוא אחד המרכיבים החשובים במקרים רבים של איטום גגות ושל טיפול בגגות, ונסביר בדיוק איך ומדוע.

מה יתרונות השימוש בבטקל?

מהו בטקל?

 בטקל הוא חומר המיוצר מתערובת של חול, מלט וחומר מקציף כזה או אחר. הבטקל

 בטון קל, Light Weight Concrete באנגלית) הוא חומר שיוצר בידוד תרמי בצורה איכותית במיוחד, ובאמצעותו ניתן להשיג שילוב בין בידוד תרמי בגג, יצירת שיפוע מתאים מתחת לשכבות האיטום בגג עבור הגעה למרזב, ועוד..

מהו היתרון הגדול שלו?

 היתרון הגדול של השימוש בבטקל בתהליך איטום גגות הוא המשקל המאוד נמוך שלו. משקל נמוך זה משאיר אותו עדיין מתאים לאיטום איכותי עם יריעות ביטומניות, אך מאפשר גם ליישם אותו בגג וליצור איתו שיפועים בצורה נוחה במיוחד בלי צורך בהליך שיפוץ מקיף מדי. כך, למעשה, אם נחוץ בגג בידוד תרמי איכותי וקל ליישום מתחת לשכבת האיטום אותה ניישם בגג, ובמיוחד כאשר יש צורך בעבודת שיפוץ מקומית בגג, כל שצריך הוא להשתמש בחומר נוח ואיכותי זה.

בטקל מחיר?

מחירה של יציקת בטקל תלוי בכמה גורמים , למשל: נגישות למקום , קושי התמרון על הגג , מצב הגג ועוד..

השירות המקצועי של סופר איטום מבטיח לכם את הטיפול המקיף הנחוץ לגג שלכם!

סופר איטום היא לא עוד חברה שמתמחה באיטום גגות – אנחנו מתמחים בכל מה שצריך לבצע בגג שלכם על מנת להפוך אותו למחסה האיכותי, המבודד והעמיד של הבית שלכם. כמובן שכחלק מהשירות שלנו אנחנו יודעים גם להשתמש בבטקל בצורה מקצועית במיוחד במידת הצורך, וכל שנשאר לכם לעשות הוא לפנות אלינו בכדי לקבל את המענה והצעת בטקל מחיר הטובים ביותרים לגג שלכם.