איטום מרפסות

איטום מרפסות ראשוני מתבצע, כמובן, כאשר הקבלן בונה את הבית או את הבניין. האיטום הראשוני מתבצע, בדרך כלל, באמצעות יריעות ביטומניות המונחת מתחת לרצפות או ברשתות אינטרגלס המיושמות בין שכבות האיטום, והוא אמור להחזיק מעמד במשך שנים.

ממה נגרמים כשלים באיטום?

כשלים באיטום עלולים להיגרם גם בגין סיבות נוספות, לא רק משחיקה של שנים ארוכות טווח. בכל מקרה כזה חשוב מאוד להזמין חברה המתמחה בתחום של איטום מרפסות ולוודא שהיא מבצעת את העבודה באופן מדויק, באמצעות חומרים מתאימים שימנעו חדירה של מים וטפטוף שלהם במרפסת של השכנים.

איטום מרפסות – סופר איטום לשירותכם

איטום מרפסות מקצועי מצריך דיוק בעבודה ושימוש בחומרים הנכונים על מנת שהמרפסת תהיה באמת אטומה ותמנע מכל טיפת מים להיכנס. חברת סופר איטום מתמחה בתחום של איטום מרפסות ומספקת שירות ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים בכל חלקי הארץ. בנוסף אתם יכולים לפנות לחברתנו לבדיקת איטום מרפסת מרוצפת מחיר.

השירות כולל את כל מה שצריך על מנת להבטיח איטום מושלם של המרפסת:

בדיקה ראשונית – 
בחינה יסודית של כל שטח המרפסת על מנת לאתר את מיקומי הליקויים והנזילות ולקבל החלטה אודות שיטת האיטום המתאימה ביותר.

ניקוי יסודי של השטח – 
ביצוע ניקיון יסודי של המרפסת מלכלוך ומאבק, אשר אם נכנסים לשטחים בהם מתבצע האיטום עלולים לגרום לכך שחומרי האיטום לא ייושמו באופן מלא ושמים יוכלו לחדור דרך הסדקים בשכבת האיטום.

ביצוע האיטום עצמו –
איטום מרפסות בשיטה המתאימה לשטח – שימוש בחומרים ביטומניים, לרוב ביריעות ביטומניות, בשיטת ההלחמה. לפני הלחמת היריעות יש למרוח פריימר, שהוא חומר יסוד שתפקידו לקשר בין הבטון של המרפסת ליריעה עצמה כיוון שהיריעה אינה נדבקת. לאחר מריחת הפריימר תתבצע ההלחמה של היריעות עצמן. יש שני סוגים של יריעות ביטומניות: יריעה 5 מ"מ בשכבה אחת, והיריעה המומלצת היא יריעה 4 מ"מ בשתי שכבות.

בדיקה מדוקדקת של איכות איטום המרפסות – הצפת המרפסת במים לטובת בדיקת איכות האיטום. אם אנחנו מגלים שיש עוד חלחול של מעט מים דרך שכבת האיטום – אנו מיישמים שכבה נוספת ומבצעים בדיקה נוספת. מבחינתנו העבודה מסתיימת רק כאשר אין חדירה של אף טיפת מים דרך שכבות האיטום