סיקה 107 - מחיר

אחד החומרים החשובים ביותר שיצאו לעולם הינו סיקה. סיקה  הוא חומר איכותי במיוחד לאיטום גגות והוא יכול להיות מאוד שימושי גם לגג שלכם, יחד עם הקירות החיצוניים ועוד מגוון עבודות איטום חשובות. מדוע הוא כל כך שימושי ומה זה בכלל סיקה? זה הזמן להכיר את אחד החומרים הכי מובילים בתחום.

איטום גגות עם סיקה  

סיקה היא אחת מהחברות הגדולות ביותר לעולם ולמעשה החומרים הרבים שהיא מייצרת לא נעצרים רק בעבודות איטום. חומרי בנייה שונים ודבקים לבדם יכולים למלא מחסנים שלמים מכל מיני סוגים שונים שהחברה מייצרת וכמובן שמה שרלוונטי כלפיכם אלו הם חומרי האיטום שיכולי להתאים לכל גג ולכל מתאר. סיקה פועלת למעלה ממאה שנים ולמעשה השם והמוניטין שצברה ברחבי העולם חסר תקדים. הסיקה הוא חומר נוזלי אלסטי אך ישנן גן רצועות שונות שיכולות להתאים לאיטום חיבורים. היתרונות של החומר הנוזלי הוא לא רק האלסטיות שלו אלא העמידות והשימושיות. 

סיקה לאיטום גגות: מדוע מדובר בחומר מצטיין?

יש שלושה יתרונות עיקריים על חומר הסיקה אותם חשוב שנכיר:

מרקם פשוט ונוזלי

יש כאל ושיחשבו שעצם העובדה שהסיקה הוא חומר נוזלי זה דבר מובן מאליו ושגרתי אך ממש לא כך הדבר. חומר לאיטום גגות יעיל במיוחד כמו זיפות גגות או יריעות ביטומניות יכולים להיות בעייתיים מאוד בגלל המרקם שלהם. אי אפשר להתקין אותם על גגות בכל צורה גיאומטרית דבר שבזכות הנוזליות של הסיקה יהיה פשוט למדי.

חד רכיבי ונוח

סיקה איטום גגות הופך את המשימה לפשוטה ביותר בגלל שמדובר בחומר חד רכיבי. אין צורך לערבב אותו או למהול אותו בחומרים אחרים ולמעשה עבודת האיטום שלו פשוטה במיוחד. 

חומר ידידותי לסביבה

הסיקה ידידותית מאוד לסביבה, הודות לכך שמדובר בחומר אקולוגי.

עמיד בפני קרינת השמש

אחת התכונות החשובות של הסיקה היא העמידות שלו בפני השמש. מדובר באחד החומרים הכי עמידים שיש וקרינת ה-UV של השמש לא תסכן אותו ולא תמיס אותו. כמו כן, הסיקה יכול להתאים למגוון רחב של פני שטח החל מבטון ועד עץ ופח.

איטום בחומר סיקה – רק אצל סופר איטום!

בין אם תבחרו ביריעות ביטומניות, זיפות או סיקה איטום גגות זה אנחנו! אנו בסופר איטום מחכים לשמוע מכם עוד היום לגבי עבודות האיטום הבאות שישמרו על איכות החיים הגבוהה ביותר שיש בסטנדרטים שלנו. בנוסף תוכלו לקבל מאיתנו הצעה הולמת ומשתלמת אודות סיקה 107 מחיר.