סיוד גג - מחיר

סיוד גג מחיר הוא שם כללי לפעולת בידוד והגנה על שכבות האיטום של הגגות , בנוסף להיותו שכבת מלבינה לגג כדי לקרר במעט את הטמפרטורות של הבית בחודשי הקיץ הלוהטים

הורדת טמפרטורה – איך זה עובד?

הצבע הלבן מחזיר את קרני השמש כמעט במלואן, ומונע התחממות של הגג, וכמובן מונע את הקרנת החום הנצבר בגג אל פנים הבית. גם במקרים שבהם מותקנות על גג הבית יריעות ביטומניות, או במקרה שבו הגג מבודד באמצעות מגוון חומרי זיפות , נוכל לסכם את העניין כך: טמפרטורת משטח גג רגיל שאינו מולבן , תוכל לטפס ולעלות עד כדי 70 מעלות צלסיוס ואף יותר.כתוצאה מהתחממות של הגג , סופג את החום ופולט אותו כלפי פנים הדירה. בגגות בטון , הגג ימשיך לפלוט בשעות הלילה את החום אשר נאגר בשעות היום.

פעולת סיוד גגות באמצעות חומרי ההלבנה השונים והמתקדמים יכולים להוריד את הטמפרטורה של משטח הגג לרמה נורמאלית שתאפשר חיים נוחים בדירה.

האם כדאי לבצע סיוד בעצמנו?

ידוע לכולם שבניגוד לאיטום ביריעות ביטומניות או איטום בזפת , סיוד גגות היא פעולה קלה יחסית שאותה ניתן לבצע ללא כל איש מקצוע.

עם זאת, ביצוע העבודה באמצעות איש מקצוע מומחה מקנה לכם אחריות על העבודה שמלווה בשקט ארוך טווח.

סיוד גג מחיר

סיוד גג היא פעולה קלה יחסית ולכן וכידוע לפעולת סיוד גג מחיר נוח יחסית , זה מתחיל מ 1.5 ₪ לכל מטר רבוע ויכול להגיע 3 ₪ לכל מטר רבוע.

סופר איטום – אנחנו הכתובת!

בחברת סופר איטום מבצעים סיוד גגות כבר שנים רבות במחירים הוגנים ושירות אישי.