זפת לגג מחיר

ידוע שלאיטום מסוג זפת לגג מחיר נוח ביותר ואולי זו הסיבה מדוע הוא עדיין נפוץ מאוד ברחבי הארץ. לפעולת האיטום הזו, שנפוצה כמעט בכל גגות הבטון בארץ כולל מבני תעשייה, בתים פרטיים, מוסדות ועסקים, יש הרבה יתרונות שכדאי להכיר כמו גם את דרך הפעולה עצמה.

מה מחיר הזיפות שיכין אתכם לחורף ?

כדי להתכונן לחורף יש הרבה דברים שכל אחד מאיתנו יצטרך לבצע. להוציא את התנורים או את מפזרי החום, לנקות את השטיחים ולפרוס אותם בבית כך שיהיה לנו נעים להתהלך יחפים או עם גרביים, אך מעל הכול צריך להתכונן לגשמים הרבים שיגיעו. עוד לפני שתרוצו לקנות פרגולה אטומה או כיסויים לרהיטי הגן, תדאגו שזפת איכותית תימרח על שטח הגג שלכם ותהיה בלתי חדירה למים שיכולים לחלחל אל התקרה שלכם ולמרר את חייכם ולפגוע בכיסכם. לזיפות גגות מחיר הולם ונוח בעבור התמורה שהוא מספק לגג וזה הזמן להכיר את המספרים.

כמה עולה לזפת את שטח הגג?

לזיפות גגות מחירים נוחים , זפת לגג מחיר שנע בין 30 שקלים למטר רבוע ועד 70 שקלים כאשר זה תלוי אם תרצו להניח שכבה כפולה או שכבה אחת בודדת, תלוי גם בשטח הגג וכמובן באיכות החברה שמספקת לכם את הפעולה.

ככל שתזפתו שטח גדול יותר יש סיכוי שיעשו לכם מחיר טוב יותר. אמנם המחיר יהיה גדול יותר אך בעבור מטר רבוע הוא יהיה הרבה יותר משתלם.

חשוב לזכור שכמו כל דבר, גם לזיפות גגות מחיר שיכול להשתנות בהתאם למצב. אם תיזכרו בחורף יש סיכוי שהמחיר יהיה אף גבוה יותר.

סקר שוק מוזיל עלויות

לפני שאתם קובעים עם חברה מסוימת ובטוחים שזו ההצעה הכי טובה שתוכלו לקבל, חשוב לבדוק עם כמה חברות כדי לוודא את המחירים שהן מציעות. מעבר למחירים שיכולים לרדת משמעותית, ההשוואה תעשה לכם טוב ותסביר לכם אם פספסתם פרט מסוים או לראות מה מציעים במקום אחר. לזיפות גגות מחירים נוחים ומשתלמים אך כאשר מדובר בשטח גג בינוני עד גדול, ההבדל יכול להיות משמעותי גם אם למטר אחד הוא שקלים ספורים