סופר איטום - אודות

תחום האיטום הוא מבחינתכם חור שחור, שמשאיר אתכם עם פחות כסף אבל עם אותן הנזילות? לא אצלנו!

חברת סופר איטום פועלת בענף האיטום מזה שנים רבות, ושמה לה למטרה לספק את השירות האיכותי והטוב ביותר לכל לקוח ולקוח. החברה עושה שימוש במיטב החומרים, כולם מאושרי תקן של מכון התקנים הישראלי, ומעסיקה אנשי מקצוע ותיקים, שיודעים להתמודד עם כל בעיה. החברה עצמה הינה אוטם מורשה מטעם מכון התקנים הישראלי. מעבר לתוצאות המצוינות, חשוב לנו להקפיד ולעמוד בלוחות הזמנים שלכם. אחרי שאנו מגדירים ביחד איתכם את היקפי העבודה, אנו קובעים את לוחות הזמנים, ודואגים לעמוד בהם.

סופר איטום משרתת בנאמנות לקוחות רבים, וביניהם ועדי בתים, אנשים פרטיים, מוסדות ומפעלים. אזורי השירות נרחבים ביותר, והמקצוענים שלנו מגיעים לכל מבנה ולכל בית מקריית שמונה ורמת הגולן ועד לתל אביב. לחברה שלושה צוותי איטום מקצועיים, ולכן החברה יכולה לקחת על עצמה מספר פרויקטים בו זמנית.

החברה מספקת ייעוץ בכל נושא הנוגע לאיטום מבנים, החל משלב התכנון של העבודות ועד לליווי ו/או ביצוע של כל העבודות בשטח. אנו נלווה אתכם לאורך כל שלבי בניית הבית שלכם, שלב אחר שלב, בסבלנות ובמקצועיות, עד שכל עבודות האיטום יושלמו ויעמדו בסטנדרטים הגבוהים שאנו מציבים לעצמנו.

כל עבודה מתבצעת לפי מפרט טכני מסודר שנקבע מראש והוא כולל את כל שלבי העבודה, החל מהגדרת הנזק ושיטת האיטום, לרבות פירוט החומרים שבהם ייעשה שימוש. החברה מצוידת במכשור מתקדם, המאפשר ביצוע יעיל ומהיר יותר של כל משימה. כך למשל, בבעלותה מכונה לחימום זפת, שעובדת ללא עשן ואינה מפיצה ריחות. שיטת עבודה זו נעימה יותר לסובבים וידידותית לסביבה.

שביעות הרצון שלכם חשובה לנו, ואנו עושים הכול כדי שהעבודה שלנו תעלה בקנה אחד עם הציפיות שלכם.