מאתר נזילות מים !

איתור נזילות במצלמה טרמית היה עד לפני מספר שנים עבודה שכרוכה בהרבה מאוד בלאגן , בין היתר הייתם צריכים למצוא מאתר נזילות מים וכו'. אם התגלו כתמי עובש או רטיבות על הקיר או על התקרה, בעלי המקום היו מזמינים אינסטלטור שהיה צריך לשבור לפעמים לא רק את הקיר באזור הנזילה.

מצלמה טרמית-התקדמות הטכנלוגיה באיתור נזילות

הרבה פעמים מקור הנזילה אינו נמצא תמיד בסמוך לכתמי הרטיבות, אלא במקום הרבה יותר רחוק, ואם אכן כך היה – צריך היה לשבור הרבה מאוד קירות. 
אין ספק שזאת הייתה השיטה הנכונה לזמן ההוא, כשלא היו בנמצא טכנולוגיות ומכשירים שאפשרו לאינסטלטורים לאתר את הנזילה מבלי לשבור את הקירות. אבל, היום אנחנו חיים בעידן אחר, עידן ממוחשב ומתקדם, שבו ניתן להשתמש במצלמה תרמית לגילוי נזילות. 

איתור נזילות במצלמה טרמית – מה הוא?

מצלמה טרמית היא מצלמה שמצלמת את מה שקורה מאחורי הקיר. המצלמה פועלת בטכנולוגיה של קרני אינפרה-אדום, הנשלחות אל מעבר לקיר ומחזירות פלט בדמות תמונה המציגה את הטמפרטורות השונות שמאחורי הקיר עצמו. התמונה מחלקת את האזור שמאחורי הקיר לאזורים, ואינסטלטור שמתמחה בתחום של איתור נזילות במצלמה טרמית יכול לפענח אותה ולדעת היכן יש טמפרטורות גבוהות והיכן טמפרטורות נמוכות. כאשר יש נזילה בצנרת, המים מחממים את האזור ולכן הטמפרטורה במקום גבוהה. בדרך זו יכול האינסטלטור לדעת בדיוק היכן נמצאת הבעיה, ולבצע את שבירת הקיר באותו אזור בלבד.

כל היתרונות של איתור נזילות במצלמה טרמית

איתור מהיר ומדויק של מקום הנזילה

ללא צורך בשבירת קירות מיותרים

חיסכון אמיתי בזמן ובבלגן

אפשרות לאיטום גגות מיידי ולחזרה מהירה לשגרה

המקצוענים בתחום לשירותכם

סופר איטום הינה מאתר נזילות מים שמתמחה בתחום של איתור נזילות במצלמה טרמית. ברשותנו המצלמות הטרמיות המתקדמות ביותר הקיימות היום בתחום, והצוות המקצועי שלנו אמון על שימוש נכון בהן ועל פענוח מדויק של הצילום. 

אם אתם מעוניינים לבצע איתור מהיר של הנזילה בדרך שתחסוך לכם הרבה מאוד זמן ובלגן – הזמינו היום שירותי איתור נזילות במצלמה טרמית ונגיע אליכם כמה שיותר מהר כמובן