איתור נזילות מים - מחיר

נזילה בקיר או בגג נגרמת כתוצאה מליקוי בבטון או בחומר ההפרדה השונה החוצץ בין המים לשטח הבית. השלב הראשון של התמודדות וטיפול בתקלה זו הוא כמובן איתור נזילות מים – אותו ניתן לבצע אך ורק אצל חברה מקצועית. איך נעשה זאת? מיד נדע.

מהי בדיוק נזילה, כיצד היא נגרמת ולמה היא יכולה לגרום?

צנרת הבית היא חלק חשוב ביותר בתשתית שלו – בכדי שיהיו מים זורמים בברזים השונים בבית שלנו ונחיה חיים היגייניים כראוי. עם זאת, כאשר ישנה נזילה בצנרת, אנו נמצאים במצב בו צנרת הבית פוגעת בתשתיות הבית שלנו – כאשר הנזילה היא בעצם חדירה של מים החוצה מהצנרת ומגע שלהם עם הקירות, התקרה או תשתיות אחרות בבית שלנו, כשהיא גורמת נזק אסתטי, כלכלי ולעתים גם סכנה – במגע עם תשתיות חשמל למשל. חשוב מאוד לטפל במצב הזה בצורה יעילה ומקצועית, ובתור התחלה חשוב לבצע איתור נזילות מים לשם כך. 

כיצד מבצעים איתור נזילות מים בצורה היעילה ביותר?

איתור נזילות מים הוא הליך החשוב מאוד למציאה וזיהוי של מקור הרטיבות הראשי, התהליך מתבצע באמצעות מצלמה טרמית מיוחדת המאתרת את מקור הרטיבות באזור הלח.

איתור נזיולת מים – מחיר

המחירים של איתור נזילות מים תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים , כגון: מצלמה טרמית תלוי בכמה גורמים כמו: הגישה , המיקום , והקושי.

טווח המחירים הכללי לעבודות מסוג זה מתחיל ב250 ש"ח לבדיקה ומגיע עד 800 ש"ח לבדיקה , כפי שנאמר זה תלוי בכמה וכמה גורמים.

מדוע זה חשוב?

מים זורמים לנקודה הנמוכה ביותר בה הם יכולים לצאת, וכך קשה לעתים להבין בדיוק מה מקור הנזילה ויש צורך בשירות מקצועי של איתור נזילות בצנרת בכדי להבין מה מקור הנזילה ולדעת כיצד לטפל בה בצורה היעילה ביותר – וצריך להבין איך עושים זאת בלי לגרום נזק לצנרת ולקירות הבית.

כיצד זה מתבצע?

איתור נזילות מים כיום, מתבצע בצורה יעילה ביותר באמצעות טכנולוגיה מתקדמת המיועדת לכך. ספציפית, מצלמה תרמית ומד לחות יכולים לתת לנו את האינדיקציה המדויקת ביותר באשר למקור הנזילה בצנרת, וכך נוכל לטפל בה באופן נקודתי, תוך גרימת נזק מינימלי בזמן, בכסף, בכוח עבודה ובתשתיות הבית שלנו.

סופר איטום – עונים על כל צרכי האיטום והנזילות

חברת סופר איטום מספקת מענה לא רק לאיטום שמונע נזילות, אלא גם לאיתור נזילות מים בכדי לאתר ולטפל בנזילות קיימות. אנו עובדים עם צוות מיומן וטכנולוגיה מתקדמת – ופנייה אלינו היא הבטחה לפתרון הנזילה בצורה היעילה והמהירה ביותר