איתור נזילות מים - המלצות

אנשים רבים מניחים כי המקום בו נוצרים כתמי מים הינו המקום בו קיימת תקלה בצנרת. אנשים אלו שוכחים כי המים תמיד נוזלים אל המקום הנמוך יותר, וכי הם ימצאו כל דרך לחדור אל מחוז חפצם. ריסוק המבנה וריסוק הצנרת על מנת לטפל בבעיה שספק אם קיימת יוביל ליותר נזק מאשר תועלת , להלן הסבר על איתור נזילות מים המלצות: 

איתור נזילות – המלצות

אמצעי איתור הנזילהאיתור נזילות בצנרת מבוצע פעמים רבות באמצעות שימוש במצלמה סיב אופטית או במצלמה תרמית. כך לא נגרם נזק לצנרת בעת הבדיקה. התוצאה של בדיקות אלו הינה מהימנה, מדויקת ומהירה יותר מכל בדיקה אחרת.

מי יכול לאתר נזילה בצנרתאיתור נזילות בצנרת מבוצע לרוב בידי אינסטלטור או מומחי וקבלני איטום גגות. לא כל האינסטלטורים מנוסים ומבינים בתהליך איתור נזילות בצנרת. שוחחו עם איש המקצוע בטרם הזמנתו לטיפול וודאו כי הוא יודע במה מדובר וכיצד לפתור את הבעיה.

סיבות נפוצות להיווצרות נזילה בצנרת: נזילות בצנרת יכולות להיווצר משלל רב של גורמים. סיבות נפוצות לנזילות בצנרת במבנים חדשים הינן התקנה לקויה של קווי ביוב או צינורות גיבריט, הלחמות שבוצעו בצורה לא תקינה בצנרת מי הביוב או מי הגשמים, חדירה ופגיעה בקווי הביוב, פילוס בשיפוע שגוי, קדיחות ופגיעות בצנרת, חדירת מי גשמים והיווצרות חורים בצנרת כתוצאה מפגיעה מכוונת או בשוגג. במבנים ישנים קיימת פעמים רבות בעיה של צנרת חלודה, אבנית בצנרת, חדירת מי גשמים ומערכת ישנה ובלויה

סופר איטום – חברה מובילה בתחום

חברתנו עוסקת בתחום איתור נזילות מים המלצות כבר זמן רב , העבודה מתבצעת בשילוב אמצעים טכנולוגיים מתקדמים , כגון: גלאי לחות בתקרה , מצלמה טרמית , מצלמה מיוחדת לצילום צינורות