איתור נזילות בצפון

בימי חורף גשומים ביותר אין כמו לשבת בבית, כשהתנור דולק והטלוויזיה מציגה לנו את מיטב תכניות הבידור כדי להעביר את הזמן עד השינה, השוקו או התה כבר בידיים שלכם ואז הנורא מכול קורה: מתחיל טפטוף מהתקרה. אל דאגה אין ממה לחשוש-מדובר בנזילה שטרם נגלתה.

האם חייב להיערך מראש?

כלל לא חשבתם על בעיה מלכתחילה כמו שקורה לאנשים רבים. איטום גג הוא תהליך הכרחי גם בבניית בים חדש וגם בהכנה של הבית לחורף, בכל עונות השנה-על מנת למנוע רטיבות, תחב ועובש הנגרם מרטיבות ויובש בו בזמן. 

מה ההבדל בין איטום גגות לזיפות גגות?

איטום גגות

איטום גגות בכרמיאל, צפת, חיפה ושאר ערי הצפון הגשומות הכרחיים לפני כל חורף וכמובן כאשר צצה בעיה. כיום האיטום נעשה בדרכים שונות ומגוונות כאשר יש פתרונות ישנים יותר אל מול פתרונות מתקדמים מאוד. סופר איטום מציגה פתרונות שונים ללקוח כאשר הפתרון החדשני ביותר לאיטום גגות בחיפה הן היריעות הביטומניות שהן גם הפתרון הפופולרי ביותר בגגות בישראל.

זיפות גגות

זיפות גגות היא אחת השיטות לאיטום גג. בזיפות יש שימוש בזפת שיכולה להתאים למספר גגו באופן ספציפי אך מדובר בשיטה ישנה יותר ופחות מתקדמת כך שפתרונות אחרים כמוה יריעות הביטומניות, שימוש בחומרים אקריליים, יריעות PVC ועוד שלל פתרונות יכולים לתת מענה טוב יותר. הזיפות נתפשת עד היום כשיטה הקלאסית שהייתה נהוגה פעם ויש לה עוד נאמנים רבים שממשיכים לזפת את הגג בצורה עצמאית.

מה עושים עם נזילה במקרה חירום

אמנם איטום גגות בחיפה היא פעולה שגרתית ולא רק בבתים חדשים אלא כתחזוקה שוטפת בכל כמה שנים, אך נזילה במקרה חירום יכולה לתפוס אתכם לא מוכנים וחשוב שתדעו מה לעשות. ברגע שיש נזילה, דבר ראשון תצטרכו לבדוק מאין באה הנזילה, כיוון שכול להיות שמדובר במזגן או יריעה שכבר הנחתן וצוברת את המים למקום מסוים. במידה ויש לכם ביטוח לבית זה הזמן להפעיל אותו והכול כדי שלא תסבלו מרטיבות מיותרת.

איתור נזילות בצפון – סופר איטום תמיד לשירותך

חסכו את הדליים והמצוקה, סופר איטום מתעסקת בכל סוגי האיטומים כבר שנים רבות ופותרת כל בעיה במידיות, במהירות וביעילות. חברתנו מתמחה באיתור נזילות במהירות המרבית, אטימת גגות מכל הסוגים ובכל השיטות ותעמוד לשירותך בכל רגע שתצטרך