איתור נזילות

איתור מוקדם של נזילות מים יאפשר לכם למנוע היווצרות של כתמי רטיבות ובהמשך גם של כתמי עובש, אשר מלבד הנזק האסתטי שהם גורמים למבנה עלולים להוות גם מפגע בריאותי, וזה מצב שמאוד לא רצוי שיקרה.

איך מתבצע איתור נזילות?

נזילות המתבטאות בכתמי רטיבות ובכתמי עובש על הקירות ועל התקרות ובמקרים היותר חמורים גם בטפטופים של ממש בין ארבעה קירות, הן בדרך כלל אינדיקציה לבעיות כלשהן בצנרת, כדוגמת פיצוץ, התקנה לא נכונה, הלחמה לא איכותית, בלאי ועוד, או למצבים אחרים כגון עבודות שהתבצעו בשטח ופגעו בצנרת, שורשים שחדרו אל הצנרת ופגמו בה ועוד. במקרים כאלה יש לבצע איתור נזילות מדויק, על מנת לדעת בדיוק היכן נמצאת הבעיה, ולתקן את הדרוש תיקון על מנת שהצנרת תבצע את עבודתה בצורה יעילה, שאיננה כרוכה בנזילה של מים אל פנים המבנה או הדירה. 

דרכים מתקדמות לאיתור נזילות

היום יש הרבה מאוד דרכים לאיתור נזילות, כשהדרך המתקדמת והיעילה ביותר היא איתור נזילות באמצעות מצלמה תרמיתיתרונות השיטה הם:

  • איתור נזילות ללא שבירת קירות מיותרים– בעבר הדרך היחידה לאתר נזילות הייתה על סמך הידע וההבנה של האינסטלטור, אשר המליץ לשבור את הקיר במקום שבו הכי מתאים שתהיה נזילה, לאור כתמי הרטיבות והעובש. הרבה פעמים הצדק באמת היה עמו, אבל במקרים אחרים הסתבר שהנזילה מתרחשת בכלל במקום אחר. שימוש במצלמה תרמית לאיתור נזילות מאפשר לקבל מידע מדויק לגבי הטמפרטורות השוררות מעבר לקיר מבלי צורך לשבור אותו, וכך לדעת בדיוק היכן לשבור את הקיר – בלי לגרום לנזקים מיותרים.
  • יעילות ומהירות– העובדה שאפשר לזהות במדויק את מקום הנזילה, מאפשרת לטפל בה בצורה הרבה יותר מהירה והרבה יותר יעילה, מה שמאפשר לקוח לחזור כמה שיותר מהר לשגרה.

מה היתרונות החזקים של איתור נזילות?

שני היתרונות החשובים הללו הופכים את השיטה של איתור נזילות במצלמה תרמית לאחת המתקדמות והמומלצות ביותר, בהנחה שהעבודה מתבצעת על ידי אינסטלטור שמתמחה בתחום ושיש ברשותו את הציוד המתאים והמתקדם ביותר.
שיטה מתקדמת נוספת לאיתור נזילות היא איתורן באמצעות מערכת אקוסטית, אשר גם היא מביאה לתוצאות מצוינות – במהירות ומבלי לבצע עבודות מיותרות.

איתור נזילות בצפון – סופר איטום לשירותכם

סופר איטום מתמחה באיתור נזילות מים בצפון ובכל מקום שתרצו באמצעות השיטות והציוד המתקדמים ביותר, ומציעה שירות ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים. החברה אמונה על מתן שירות מקצועי ויעיל, ועל כל עבודה מספקת אחריות מלאה