איך למנוע נזילה בבית?

נזילות עשויות לגרום לנזקים חמורים

נזילת מים בתוך קירות הבית או בגג עצמו, יוצרת פגיעה ארוכה וממושכת בחומרים המרכיבים אותם, ובסופו של דבר פוגעת פגיעה קשה ביציבות המבנה כולו. נוסף על כך, ללא איתור נזילות וטיפול בהן בעודן קטנות, עלולה להיווצר הצפה של ממש בפנים הבית, אשר תגרום לנזקים חמורים לריהוט ורכוש. 

הדרך הטובה ביותר להתמודד עם נזילות היא מניעה

מאחר וברוב חלקי הארץ יורדים גשמים במשך ימים רבים בחורף, הנזילות מהוות מפגע אפשרי במספר עצום של בתי אב. הדרך הטובה ביותר להתמודדות עם נזילות היא מניעתן מראש, או בעודן קטנות ולא משמעותיות. הדגשים המרכזיים במניעה ואיתור נזילות כוללים:

בדיקה שנתית של מצב הגג- גג הבית מהווה מחסום ראשוני בפני חדירת מי הגשמים. פעמים רבות, איטום גג אשר מתחיל להישחק בקצוות, או לא מכסה את החיבור לקירות המבנה יגרום לחדירת מי גשמים בזרם הולך וגובר (מאחר והזרימה תגרום להחמרת הפגיעה באיטום). לכן, מומלץ להקפיד בכל שנה על בדיקה חיצונית של איטום הגג, וחידושו במידת הצורך.

איתור נזילות ורטיבות- איתור מוקדם של נזילות קטנות בקירות הבית משפר את הסיכוי לפתור את הנזילה. אל תעלימו עין מרטיבות קלה או קילוף של צבע הקיר, וודאו שאינכם עושים טיפול קוסמטי בלבד בדמות צביעה מחדש, אלא יורדים לשורש הבעיה.

חברת סופר איטום מעניקה את הפתרון הטוב ביותר

חברת סופר איטום הינה חברה מובילה לטיפול בכל סוגי בעיות האיטום והנזילות. החברה עושה שימוש במיטב הטכנולוגיה על מנת לטפל בתקלות, כמו גם ליצור מניעה מוקדמת על ידי התאמת האיטום באופן ייחודי לסביבת הבית ולמבנהו. צרו עמנו קשר דרך האתר או במספר הטלפון- ותהנו משירות ללא פשרות