חומר לאיטום גגות

-יריעות ביטומניות-

יריעות ביטומניות הן יריעות העשויות מחומרים ביטומניים והן ידועות כ- חומר לאיטום גגות המוביל , אשר אם מיושמות בצורה מקצועית ועל פי כל השלבים – מספקות איטום מושלם לכל גג, למשך שנים. איטום בשיטה זו מתאים מאוד לגגות בנויים, אשר עולים אליהם מדי פעם אנשים.

כיצד מבצעים בניית יריעות ביטומניות?

שלבי העבודה של יישום יריעות ביטומניות כ- חומר לאיטום גגות הם:

  • עבודת הכנה– לפני יישום היריעות הביטומניות על הגג, יש לבצע עבודת הכנה יסודית שלו, על מנת להבטיח הידבקות מלא הלש היריעות לגג ואיטום שהוא לא פחות ממושלם. עבודת ההכנה כוללת איטום זמני של המרזבים, ניקיון יסודי של הגג, סילוק כל הפסולת שהצטברה, תיקון סדקים ושיפועים, תיקון רולקות ועוד, עד להשארת גג חשוף, חלק ונקי לחלוטין.
  • הנחת היריעות– הנחת היריעות על הגג לטובת מיקומן באופן כזה שהן יספקו איטום מושלם. טרם היישום יש להחליט אם עושים שימוש במערכת חד שכבתית או דו שכבתית של יריעות, על פי מצב הגג וההעדפות.
  • הלחמת היריעות– בשלב זה יש לבצע הלחמה של מערכת האיטום אל הגג, כאשר תמיד היריעה העליונה תהיה יריעה ביטומנית עם ציפוי אגרגט. ציפוי זה חשוב למניעת התחממות היריעות על ידי קרני השמש, שכן התחממות כזאת עלולה לפגוע ביכולת האיטום שלהן.
  • הלבנה– הלבנת כל שטח הגג, שכן אמנם ציפוי האגרגט מגן על היריעות עצמן מפני התחממות, אולם אינו מספיק כדי להגן על המבנה כולו מפני חדירת קרני השמש והתחממות. את ההלבנה ניתן לבצע ישירות על גבי היריעות או לעבוד בשיטת "גג הפוך" – להציב לוחות פוליסטירן מוקצף על היריעות, ולבצע את ההלבנה עצמה על גבם.

חומר לאיטום גגות – סופר איטום לשירותכם

סופר איטום מתמחה בתחום של איטום גגות באמצעות יריעות ביטומניות. החברה עובדת עם יריעות איכותיות בעלות תו תקן בלבד, המספקות איטום שהוא לא רק טוב, הוא פשוט מושלם.

הצוות המקצועי של החברה מונה אוטמים מוסמכים ומנוסים, אשר יישמו את היריעות בצורה מדויקת ויאפשרו לכם ליהנות מחורפים יבשים.