איטום גגות מרוצפים

איטום גגות מרוצפים נשמעת פעולה קצת יותר מורכבת מאשר איטום גגות בטון ואפילו איטום גגות קלים, אך למעשה אם בחרתם בחברת איטום מקצועית אין ממה לחשוש. אמנם מדובר על תהליך שלעתים כולל פירוק מרצפות אך תזכרו שלאחר מכן ההנאה שלכם מגג יבש ואטום תהיה מובטחת.

מדוע גגות מרוצפים חייבים להיאטם?

אנו מכירים את תהליך האיטום בעיקר מגגות של מחסנים, גגות של מבני תעשייה, של בתים פרטיים וכל סוג גג אחר שלמעשה נראה כמו גג ממוצע, אך חשוב לזכור שלעתים הגג הוא למעשה עוד חלק מאוד משומש של הבית, בבתים עם מרפסת, המשפחה לרוב תרצה לנצל אותה למקום נחמד לשבת ולשתות קפה, מקום משחקים לילדים או פשוט עוד חדר פתוח שלא מחייב אישורי בנייה, וזו הסיבה שכדאי מאוד לרצף את הגג. כדי למנוע מגע עם גשם שיכולה להרוס את החוויה המשפחתית ובנוסף גם החפצים שלכם, ניתן לבצע פעולה זו כבר מהסתיו ולא לחכות לחורף.

מהן השיטות האפשריות לאיטום גגות מרוצפים?

השיטה הראשונה כדי לאטום גגות מרוצפים היא באמצעות פוליאוריטן. פוליאוריטן הוא חומר איטום נוזלי ואיכותי שניתן למרוח על המרצפות ולמעשה הוא יגן שהמים עצמם לא יחלחלו דרך הרעפים, יפגעו בהן ולמעשה לא יזיקו לתקרת הבית שהיא רצפת הגג, בסימני רטיבות שיכולים לפגוע מבחינת יציבות, מבחינה אסתטית וכמובן גם ליצור עובש.

כמה זמן מחזיקה שיטת פוליאוריטן?

שיטת פוליאוריטן היא שיטה קלה ומהירה אך לא תהיה יעילה נגד הצפות ולא תהיה עמידה לאורך זמן. לשיטה מסובכת יותר אך לטווח הארוך יש לפרק את המרצפות לחלוטין, להתקין יריעות ביטומניות ממש כמו על גג בטון ולאחר מכן להחזיר את המרצפות למקומן.

רק קבלן איטום גגות מרוצפים מקצועי יבצע עבודה יסודית

איטום גגות עם ריצוף היא פעולה שדורשת הרבה ידע ומיומנות. אנו בחברת סופר איטום מציעים לכם עבודות מקצועיות, ארוכות טווח אחריות, עם ידע וניסיון של המון שנים בשוק