phone number
 
התקשרו עכשיו
072-2599304
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
5
2 חוות דעת
 
סופר איטום
 
 
 
 
 

איטום גגות בתל אביב

 
החורף בישראל הוא לא מהחורפים הכי קשים שיש אך למעשה אפילו גשם אחד יכול להזיק לגג שלכם בצורה קשה. המים הם אויב גדול ולמרות שהגשמים שיורדים כאן הם ברובם גשמי ברכה שטובים לחקלאות ולמקורות המים, לכם חשוב להבין מה הנזקים שהם יכולים לגרום.

מדוע הגשם פוגע במבני גדולים וחזקים?

 
 
 
 
זה לא משנה עד כמה המבנה גדול וחזק, המים יכולים לפגוע בו. המים פוגעים בסלע מכוח ההתמדה וזה בדיוק מה שיקרה לגג שלכם יהיה מוצף ולא יהיה אטום כמו שצריך איטום גגות בתל אביב ובמרכז חייב להתבצע על הצד הכי טוב שיש ואתם חייבים להבין מה התהליך כולל וממה כדאי להיזהר. בסופו של דבר חשיבות איכות העבודה היא לא רק איכות חיים גבוהה יותר אלא הוצאות נמוכות יותר, כי בית שיספוג את נזקי הרטיבות יעלה לכם הרבה יותר מעבודות האטימה עצמן.

 

איטום גגות בתל אביב

תל-אביב
יוצרים: ynhockey, rastaman, remi juan, Edom, paul simpson, Cccc3333
"חלק מהזכויות שמורות לפי cc-by"
 

למה האיטום חשוב?

עבודות איטום הפכו להיות העבודות הכי חשובות שהבית שלכם יכול לעבור כי למעשה בלעדיהן הבית שלכם לא יהיה איכותי. לא משנה עד כמה תעצבו את הסלון, בוודאי שכתם עובש מכוער יכער אותו לחלוטין. קחו בחשבון שלא משנה עד כמה תפעילו את המזגן בחודשי החורף, אם התקרה שלכם ספוגה במים אתם לעולם לא תצליחו להתחמם כמו שאתם חושבים והבידוד התרמי נפגע כתוצאה ישירה מעבודות קלוקלות. כמו כן, ייבוש התקרה וחידוש הגג יעלו יותר מהאיטום הראשוני שלו הייתם צריכים לדאוג.

מה חשוב לזכור לגבי תהליך האיטום?

איטום גגות בתל אביב חייב להתחיל בבחירה של קבלן העוסק בחברה מנוסה ומוכרת. אל תבחרו בחאפרים כי בסופו של דבר אתם תשלמו פחות רק לטווח הקצר ובטווח הארוך תבינו שההוצאות הרבות שיש לכם על החידוש ועל פתרון הבעיות שהחובבנים יצרו תהיה גבוהה יותר. כמו כן, חשוב לבצע סקר שוק כדי להבין מי הכוחות שפועלים בשוק ורק לאחר מכן תוכלו לבחור בצורה נכונה.. תמיד תזכרו שאין שני לרושם ראשוני ולכן שוחחו עם כל קבלן במקצוע, בקשו להציג את הרישיון שיש להם ותשאלו כל מה שאתם רוצים לדעת.

בחירת שיטת האיטום הנכונה

 
תהליך עבודה לא נכון מתחיל מבחירה שיטת עבודה לא נכונה. יש מגוון רחב של אפשרויות אטימת הגג וכל חברה צריכה להציג בפניכם את האפשרויות שעומדות בפניכם. למשל, לאיטום גגות בתל אביב יריעות ביטומניות יהיו הפתרון הכי טוב אך יש מצבים בהם הגג לא יהיה בצורה סימטרית או בצורה גיאומטרית נוחה ויש הרבה פרמטרים שיכולים להשפיע על הבחירה. תהיו חלק מתהליך הבחירה, תהיו אקטיביים, וכך תוכלו לנהל טוב יותר את עבודות תחזוקת הגג ולדעת שאתם בידיים טובות.


מה חשוב לזכור לגבי עבודות איטום?

עבודות מסוג זה חייבות להיות מגובות באחריות. כשם שאתם לא תקנו לעולם מכונת כביסה חדשה אם היא לא מלווה באחריות, ובדיוק כמו שלא תקנו לעולם מכסחת דשא יקרה בלי אחריות, אתם בוודאי לא תרצו לבצע עבודות יקרות וחשובות בלי שקבלן המקצוע נותן לכם את האחריות שלו. אל תסכימו רק להתחייבות בעל פה, ותעברו יחד על כל הפרטים. עבודות לקויות מחייבות עבודה חוזרת של קבלן האיטום ולא להיות משולמות מהכיס שלכם, מה גם שהאחריות מבהירה שמדובר במקצוען.


!עוד היום תוכלו לישון בראש שקט – תשאירו את העבודה לנו

איטום גגות בתל אביב זו משימה למקצוענים. חברתנו כאן תמיד לשירותכם לכל סוגי האיטום שהבית שלכם צריך, ותמיד הכל נעשה בשירות הכי אדיב שיש ועם אחריות שתגרום לכם לישון שקט.

לפרטים נוספים פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!