איטום גגות בצפון

 

מדוע חשוב להקפיד על גג אטום בצורה הרמטית

גג הבית הינו חלק מרכזי ביותר מהמבנה. הוא מפריד את החלל החיצון מפנים הבית, מונע את חדירת פגעי הסביבה, ובעל תפקיד מבני מרכזי של החלק המחבר את קירות הבית. איטום גגות הינו אחד מהאתגרים המרכזיים העומדים בפנינו בבניית גג חדש, או בתחזוקת גג ישן. איטום גגות מונע את שחיקת מבנה הגג עקב פגעי הסביבה, מה שעשוי להוביל לסיכון בטיחותי חמור, ושומר על פנים הבית מפני נזקי הסביבה אשר היו עשויים לחדור דרך הגג. כך, אנו יכולים למנוע על ידי איטום גגות התפוררות של הטיח על רכושנו, חדירת נוזלים, הופעת רטיבות בקירות, ועוד מפגעים רבים אשר ניתן להימנע מהם.

מדוע איטום גגות בצפון דורש מומחיות ייחודית

איטום גגות הינו חלק חיוני והכרחי ביותר לכל תהליך בנייה והקמה של בית. ישנם מספר גורמים אשר הופכים את תחום האיטום גגות בצפון לייחודי לעומת איטום גגות בשאר אזורי הארץ. הגורמים הללו כוללים בין השאר את:

  • צורת הבית - בשונה מבתים במרכז הארץ, אשר לרוב בנויים בקומות, בתים בצפון הינם לרוב בתים צמודי קרקע, כאשר כל בית הינו בעל גג אישי משלו הדורש תחזוקה. בעוד שבבנייני קומות לרוב העלות והצורך בתחזוקה מתחלק בין הדיירים, ובמקרה של תקלה לרוב רק הדירה העליונה סופגת את הנזק, באיטום גגות פרטיים כל האחריות והסיכון נופלים על הדיירים.

  • כמות המשקעים - על גג בצפון להתמודד עם כמות כפולה ואף משולשת של משקעים וגשמים מאשר גגות בשאר אזורי הארץ. לכן, איטום גגות בצפון דורש ידע ומומחיות רבים, ושימוש בחומרים כימיים מתקדמים על מנת להבטיח איטום הרמטי לאורך זמן רב.

 
איטום גגות בצפון
 

סופר איטום מספקת את שירותי האיטום הטובים ביותר

חברת סופר איטום מספקת את שירותי האיטום הטובים ביותר. החברה מתמחה במתן שירותי איטום גגות איתור נזילות בצפון ואיתור נזילות בצפון, אשר הינם איכותיים, הרמטיים ומקצועיים. עובדי החברה הינם מוקדי ידע בתחומם, ויספקו לכם את השירות הטוב ביותר.